O nas

Dlaczego Forte+

Wszystkie nasze produkty tworzymy z myślą o wymagających Klientach, którzy potrafią docenić ich jakość i wytrzymałość. Naszym celem jest zapewnienie produktów codziennego użytku dla Twojego domu, które spełnią Twoje wymagania. Dlatego produkty Forte+ to produkty wysokiej jakości w ekonomicznej cenie. W ofercie posiadamy gamę produktów do pieczenia i gotowania: folie do żywności, papiery czy rękawy do pieczenia. Wykonane z materiałów o odpowiedniej grubości, aby ułatwić prace w kuchni. Nasze folie ułatwią gotowanie, pieczenie oraz przechowywanie produktów. Używając naszych papierów do pieczenia zapomnisz o smarowaniu form do ciast.

Linia Optima została stworzona z myślą o przechowywaniu i segregowaniu śmieci. Dbając o środowisko do produkcji worków na śmieci w 95% wykorzystujemy materiały z surowców pochodzących z recyklingu odpadów foliowych z wysypisk śmieci, odpadów poprzemysłowych oraz resztek poprodukcyjnych. W ten sposób wykorzystujemy plastic po raz drugi, trzeci, czwarty itd. Szanuj z nami środowisko i segreguj odpady.

Operacja Czysta Rzeka 2022

Marka Forte+, działając zgodnie ze swoją filozofią, podejmuje kroki mające na celu ochronę środowiska i propagowanie postaw proekologicznych. Dlatego włączamy się, jako Sponsor Oficjalny, w kolejną już edycję Operacji Czysta Rzeka, która jest bliska naszym wartościom. Czysta Rzeka to inicjatywa, dzięki której polskie rzeki zmieniają swoje oblicze i stają się na powrót czyste i przyjazne. Organizatorzy i uczestnicy akcji, dzięki swoim działaniom pokazują, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne i jak wspólne działania mogą przyczynić się do poprawy jakości życia nas wszystkich. Na przestrzeni kilku lat tony śmieci zniknęły z polskich wód i okolicznych łąk, sprawiając, że obcowanie z przyrodą znów stało się przyjemne i bezpieczne. Marka Forte+, poprzez swoje proekologiczne produkty wspiera świadomych konsumentów w dbaniu o przyrodę, a uczestnictwem w Operacji Czysta Rzeka chce jeszcze bardziej zaangażować się w proces poprawy jej stanu, przekazując swoje uzyskane z recyklingu i w pełni mu podlegające worki na śmieci.

Wspieramy akcję, która angażując lokalnie, zmienia świat globalnie. Wspólnie promujemy wrażliwość na czyste środowisko i szacunek do przyrody.

Razem możemy więcej !

Zobacz więcej

 

Dane Firmy


FORTE PLUS Sp. z o.o.
ul. Elektronowa 2
03 -219 Warszawa

Dane rejestrowe


KRS: 0000820203
REGON: 385111439
NIP: 7123396944

Szybki kontakt


Email: kontakt@forteplus.pl